توافقنامه فروشگاه لایه باز طرح آماده Psd – Eps

توافقنامه فروشگاه لایه باز طرح آماده Psd – Eps

توافقنامه

کلیه کاربران، خریداران، فروشندگان و بازاریابان فروشگاه لایه باز psd-eps و کلیه اشخاص پس از تهیه هر یک از محصولات فروشگاه لایه باز psd-eps ، موظف به رعایت کامل شرایط فروشگاه لایه باز psd-eps هستند.

ماهیت این شرایط برای تضمین رعایت حقوق کاربران و تطابق با قوانین حاکم بر کشور است. این شرایط جامع و کامل نبوده و فروشگاه لایه باز psd-eps حق اضافه، حذف یا تغییر بندهای آن را در هر زمان و بدون اطلاع قبلی پس از انتشار آن ها در سایت www.psd-eps.com برای خود محفوظ می دارد.

هرگونه شکایت و گزارش در مورد تخطی کاربران از این شرایط می بایست از طریق تیکت به فروشگاه لایه باز psd-eps اعلام گردد.

فصل اول: تعاریف

1- خریدار: کسی است که به عنوان شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به خرید و پرداخت هزینه محصول می نماید.
2- فروشنده: کسی است که به عنوان شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به فروش یک محصول می نماید.
3- بازاریاب: کسی است که به عنوان شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به نشر لینک محصولات می نماید.

4- محصول: هر یک از محصولات ارائه شده توسط فروشندگان و سایر کاربران در فروشگاه لایه باز psd-eps
5- پرتال کاربران: سایت به آدرس www.psd-eps.com که خریدار در آنجا حساب داشته و از طریق این حساب می تواند فهرست محصولات خریداری شده یا منتشر شده خود را مشاهده و مدیریت کند. مشخصات خریدار در آنجا ثبت شده و قابل ویرایش و بروز رسانی است.

6- سیستم جامع تیکت: قابلیتی است در پرتال کاربران که کلیه مکاتبات الکترونیکی خریداران، فروشندگان، بازاریابان و سایر کاربران با فروشگاه لایه باز psd-eps در آنجا ثبت و از طریق شماره تیکت قابل پیگیری است.
7- تعرفه: فهرست کامل محصولات و خدمات قابل ارائه همراه با ویژگی ها و محدودیت ها و قیمت ها به نحوی که خریدار کاملا آگاه گردد.
8- تحویل محصول: ارائه لینک دانلود محصول خریداری شده و یا ارائه دسترسی بر اساس فاکتور یا قرارداد بین خریدار و فروشگاه لایه باز psd-eps
9- کاربر وب سایت: کلیه اشخاصی که از سراسر دنیا وب سایت فروشگاه لایه باز psd-eps را مشاهده و مرور می کنند.

فصل دوم: هویت

1- فروشگاه لایه باز psd-eps : سایت اینترنتی با آدرس https://psd-eps.com که در این توافق نامه فروشگاه لایه باز psd-eps نامیده می شود.
2- هویت خریدار: خریدار شخصی حقیقی یا حقوقی است که مشخصات وی در پرتال کاربران و در بانک اطلاعات کاربران شرکت وجود دارد و محصولات خریداری شده تحت حساب وی مدیریت می شود.
3- هویت فروشنده: فروشنده شخصی حقیقی یا حقوقی است که مشخصات وی در پرتال کاربران و در بانک اطلاعات کاربران شرکت وجود دارد و محصولات خریداری شده یا عرضه شده تحت حساب وی مدیریت می شود.
4- هویت بازاریاب: بازاریاب شخصی حقیقی یا حقوقی است که مشخصات وی در پرتال کاربران و در بانک اطلاعات کاربران شرکت وجود دارد و محصولات خریداری شده یا بازاریابی شده تحت حساب وی مدیریت می شود.

5- برای حفظ حقوق قانونی خریداران، فروشندگان و بازاریابان ، کلیه این کاربران موظف به ارائه اطلاعات هویتی خود به فروشگاه لایه باز psd-eps می باشند. ضمنا عواقب اعلام ناصحیح اطلاعات مستقیما بر عهده ایشان خواهد بود. فروشگاه لایه باز psd-eps مسئولیتی در قبال کنترل صحت اطلاعات خریداران، فروشندگان یا بازاریابان ندارد.

6- خریدار، فروشنده و بازاریاب اذعان می نماید که کلیه اطلاعات هویتی ارائه شده و آدرس ها وشماره تماس و امثالهم صحیح بوده و همواره در بروز نگه داشتن آنها در پرتال کاربران می کوشد.
تبصره یک: فروشگاه لایه باز psd-eps حق دارد هر زمان که نیاز به کنترل این اطلاعات داشته تصویر برابر اصل این اطلاعات را از ایشان دریافت نماید.
تبصره دو: فروشگاه لایه باز psd-eps حق دارد تا تکمیل اطلاعات صحیح و مستند نسبت به تعلیق سرویس دهی به خریدار، فروشنده یا بازاریاب اقدام نماید.
7- کلیه مسئولیت ها و حقوق مرتبط با محصولات، بر عهده فروشنده به تنهائی می باشد.

فصل سوم: نحوه ارتباط طرفین با هم

1- روش ارتباطی مستند فروشگاه لایه باز psd-eps با خریدار، فروشنده و بازاریاب، آدرس ایمیل یا حساب کاربری است که در پرتال کاربران ثبت شده است و کلیه ارتباطات به صورت پاسخ در تیکت های سیستم جامع تیکت است.
2- فروشگاه لایه باز psd-eps مسئولیتی نسبت به تبعات و خسارات وارد بر خریدار، فروشنده و بازاریابی که اطلاعات تماس تغییر یافته خود را در حساب کاربری به ثبت نرسانده است ندارد.

فصل چهارم: تغییرات

1- تغییرات توافقنامه: توافقنامه استفاده از خدمات فروشگاه لایه باز psd-eps تابعی است از قوانین جمهوری اسلامی ایران و سایر قوانین مجامع ناظر بر خدمات قابل ارائه فروشگاه لایه باز psd-eps و از آنجا که این قوانین و توافقات در سطح کشور و بین الملل به طور آنلاین و ماهانه امکان تغییر دارند، فروشگاه لایه باز psd-eps حق تغییرات آتی در توافقنامه را بر خود محفوظ می داند و نسخه توافقنامه بروز شده را از طریق لینک به صفحه توافقنامه در وب سایت فروشگاه لایه باز psd-eps در دسترس عموم قرار خواهد داد. ضمنا فروشگاه لایه باز psd-eps مسئولیتی نسبت به اطلاع رسانی نفر به نفر در خصوص تغییرات احتمالی نداشته و خریدار، فروشنده و بازاریاب می بایست موارد را عندالزوم با مراجعه به وب سایت www.psd-eps.com کنترل نماید.

2- تغییرات فنی: فروشگاه لایه باز psd-eps برای بهبود کیفیت خدمات حق انجام تغییرات فنی، سخت افزاری، نرم افزاری یا شبکه ای را در سرویس های ارائه شده دارد. در مورد تغییراتی که سرویس خریدار، فروشنده یا بازاریاب را تحت تاثیر قرار می دهد فروشگاه لایه باز psd-eps موظف است تا یک ماه پس از اعمال تغییرات، مشکلات احتمالی پیش آمده را رفع کند. خریدار، فروشنده و بازاریاب موظف هستند خود را با این تغییرات سازگار نمایند.

3- هرگاه به دلیل موارد ضروری، فروشگاه لایه باز psd-eps امکان اطلاع رسانی یا خدمات دهی را از دست بدهد و یا فوریت های فنی این مجموعه را ناچار به این امر نماید مسئولیتی برای اطلاع رسانی زمان و نحوه تغییرات نخواهد داشت ضمنا خریدار، فروشنده و بازاریاب به شرکت وکالت می دهد تا در زمان مورد نیاز در جهت بهبود سطح کیفی سرویس اقدام به انجام فعالیت های سخت افزاری و نرم افزاری روی سرورهای فروشگاه لایه باز psd-eps نماید.
4- فروشگاه لایه باز psd-eps می تواند تا زمانی که اطلاعات کافی در مورد موارد مشکوک پیدا نکرده است، اقدامی برای تغییر در سفارش، محصول یا خدمات صورت ندهد.

فصل پنجم: تحویل محصول

1- پس از پرداخت مبلغ سفارش توسط خریدار، با آماده تحویل شدن محصول خریداری شده، لینک دانلود در حساب کاربری خریدار درج می شود. عدم دسترسی خریدار به لینک دانلود یا وجود مشکل در دانلود محصول، مانع تحویل محصول نمی گردد و خریدار ضمن اعلام مشکل در تیکت پشتیبانی، می باید حداقل ۷۲ ساعت منتظر بماند تا مشکل رفع شود و لینک سالم برای ایشان ارسال گردد.
2- کلیه سفارشاتی که وضعیت آن ها به تکمیل شده تغییر یافته باشد در اسرع وقت به صورت فایل های دانلودی در حساب کاربری خریدار قابل مشاهده و استفاده خواهند بود. در صورت بروز مشکلات فنی، حداکثر زمان تحویل لینک های دانلود مربوط به سفارش ۷۲ ساعت کاری خواهد بود.
3- خریدار در صورتیکه در بازه زمانی حداکثر زمان تحویل، لینک محصول را دریافت ننماید موظف است حداکثر ۷ روز پس از پایان زمان تحویل مجاز، مراتب را توسط تیکت پشتیبانی، به بخش فروش فروشگاه لایه باز psd-eps اعلام نماید.
4- در صورت بروز شرایط ویژه فنی و یا محدودیت هایی که تحویل در زمان مقرر آن انجام نشود، فروشگاه لایه باز psd-eps مجاز به افزایش زمان تحویل سرویس تا ٢ برابر خواهد بود.
5- خریدار حق درخواست لغو سفارش خریداری شده را نخواهد داشت.
6- فروشگاه لایه باز psd-eps مسئولیتی در قبال عدم تطابق با نیاز و یا عدم استفاده خریدار از محصول خریداری شده و تحویل شده را ندارد.
7- در صورت وجود هرگونه مغایرت در توضیحات محصول و محصول ارائه شده به خریدار، خریدار موظف است مراتب را حداکثر یک روز پس از ثبت لینک دانلود در حساب کاربری ایشان به این فروشگاه اعلام نماید و فروشگاه لایه باز psd-eps موظف است ضمن پیگیری مغایرت از فروشنده محصول، مراتب اصلاح را در اسرع وقت به عمل آورد و در عدم رفع مشکل، مسئولیت این فروشگاه صرفا کسر وجه محصول از حساب فروشنده، مسترد کردن وجه به خریدار (مطابق با منبع پرداخت وجه) و حذف سفارش از حساب کاربری خریدار خواهد بود.

بیشتر بدانید!
قوانین و مقررات خریداران فروشگاه لایه باز طرح آماده psd - eps

فصل ششم: امنیت و محرمانگی

1- به طور کلی محیط اینترنت به همان میزان سایر محیط های ارتباطی مانند پست، دورنگار و تلفن برای انتقال اطلاعات محرمانه امنیت دارد. در کلیه این محیط ها ممکن است اطلاعات استراق سمع شوند. به همین دلیل ضمن آنکه فروشگاه لایه باز psd-eps تمام تلاش خود را برای ایجاد محیطی امن برای نگهداری و تبادل اطلاعات به صورت محرمانه می نماید، با این حال از جانب احتیاط از خریداران، فروشندگان و بازاریابان می خواهد که همیشه ارتباطات آنلاین اینترنتی خود را نا امن فرض نمایند.
2- فروشگاه لایه باز psd-eps هیچ گونه مسئولیتی در رابطه با امنیت تبادل اطلاعات از شبکه و سرورهای خود با جاهای دیگر را نمی پذیرد.
3- فروشگاه لایه باز psd-eps با تدابیر امنیتی خود مسئول حفظ امنیت پایه سرویس های خود می باشد.
4- فروشگاه لایه باز psd-eps مسئولیتی نسبت به ضعف ایمنی ناشی از نرم افزارها، application ها ویا برنامه های مورد استفاده خریدار، فروشنده یا بازاریاب ندارد.
5- فروشگاه لایه باز psd-eps مسئولیتی نسبت به امنیت تبادل داده ما بین خریدار و سرورهای بانکی ندارد.
6- فروشگاه لایه باز psd-eps مسئولیتی نسبت به در اختیار گرفتن کلمه عبور حساب کاربری خریدار، فروشنده و بازاریاب، توسط اشخاص ثالث ندارد.
7- فروشگاه لایه باز psd-eps موظف به رعایت محرمانگی کلیه داده های موجود در حساب کاربری خریدار، فروشنده و بازاریاب می باشد و همچنین آن را در اختیار اشخاص ثالث قرار نخواهد داد.
8- فروشگاه لایه باز psd-eps تلاش خود را برای حصول بالاترین سطح امنیت ممکن برای حساب کاربری خریداران، فروشندگان و بازاریابان انجام می دهد از این رو فروشگاه لایه باز psd-eps نسبت به اموری که در حیطه مسئولیت خریدار، فروشنده، بازاریاب از لحاظ نگهداری امنیت حساب خود می باشد مسوولیتی ندارد.
9- در صورت نیاز خریدار، فروشنده، بازاریاب جهت برطرف کردن مشکلات غیر مرتبط با وظایف فروشگاه لایه باز psd-eps ، فروشگاه بنا به حجم کار مجاز به دریافت هزینه اضافه جهت رفع مشکل می باشد.

فصل هفتم: مرجع قضاوت

1- در صورت بروز اختلاف، جهت رفع اختلاف، خریدار، فروشنده و بازاریاب موظف هستند بدوا نسبت به اعلام موضوع در تیکت پشتیبانی فروشگاه لایه باز psd-eps اقدام نمایند و در صورت عدم کسب پاسخ مناسب، نسبت به ارتباط با مدیریت شرکت اقدام نمایند تا موضوع مجددا مورد رسیدگی واقع گردد.

2- در صورت عدم حصول نتیجه پس از ۳۰ روز کاری، خریدار، فروشنده یا بازاریاب می تواند با تشکیل هیئت حل اختلاف مورد توافق طرفین، موضوع را مورد بررسی و رسیدگی قرار دهند.

فصل هشتم: شرایط و ضوابط کلی خریدار، فروشنده و بازاریاب

الف) قوانین خریدار

1- سوالات پیش از خرید را حتما در دیدگاه های همان محصول مطرح کنید.
2- درخواست های پشتیبانی برای محصول خریداری شده صرفا می باید توسط سیستم تیکت فروشگاه لایه باز psd-eps به ثبت برسد.
3- بررسی دیدگاه های هر محصول، چگونگی پاسخگویی فروشنده به دیدگاه کاربران و زمان ارسال پاسخ ها می تواند معیار خوبی برای سنجش پشتیبانی فروشنده از محصول باشد. فروشگاه لایه باز psd-eps در قبال عدم پشتیبانی فروشندگان هیچ مسئولیتی ندارد.
تبصره یک: ذکر این نکته ضروریست که فروشندگان نیز ملزم به پشتیبانی ۲۴ ساعته یا شخصی سازی محصول برای خریداران نیستند و صرفا پشتیبانی شامل مواردی است که محصول به فروش رفته دارای مشکل باشد.
4- پشتیبانی محصولات خریداری شده صرفا توسط فروشندگان انجام خواهد شد و فروشگاه لایه باز psd-eps هیچگونه مسولیتی در قبال ارائه پشتیبانی برای محصول ندارد.
5- پیش از خرید حتما به کیفیت محصول، نظر سایر خریداران، دیدگاه های ارسالی کاربران، امتیاز کاربران، پیش نمایش آنلاین، توضیحات محصول و … دقت فرمایید.
6- امکان بازگشت وجه محصولات خریداری شده یا شارژ های انجام شده در کیف پول به هیچ وجه وجود ندارد. پیش از اجرای هرگونه عملیات مالی تصمیم بگیرید.
7- محصول معیوب و همچنین محصولی که دارای مشکل باشد پس از تایید کارشناسان فروشگاه لایه باز psd-eps و عدم رفع مشکل توسط فروشنده، از مارکت حذف خواهد شد.
تبصره دو: بازگشت وجه به حساب کاربران (کاربرانی که صرفا نسخه معیوب را خریداری کرده و نسخه سالم برای محصول در اختیار ایشان قرار نگرفته است) فقط به صورت شارژ کیف پول انجام شده و کاربر می تواند محصول دیگری را از مارکت خریداری کند.
8- هرگونه تبلیغ محصول دیگر و بحث در مورد مارکت های دیگر و توهین به افراد دیگر در دیدگاه و تیکت پشتیبانی بلافاصله و بدون اخطار قبلی موجب مسدود شدن اکانت کاربری خواهد شد و موجودی حساب کاربر خاطی نیز بلوکه شده و حق هرگونه شکایت توسط کاربر سلب می شود.
9- فروش و پخش محصولات، در سایر مارکت ها و سایت ها ممنوع است و در صورتی که ثابت شود محصول خریداری شده، توسط شما در سایر سایت ها و شبکه های اجتماعی به فروش رفته یا به صورت رایگان در اختیار سایر کاربران قرار داده شده است و یا حتی مشخص شود کاربر با خرید یک نسخه، روی چندین سایت به استفاده از محصول می پردازد، فروشگاه لایه باز psd-eps این حق را دارد تا به نمایندگی از فروشنده محصول و در راستای حمایت از حقوق فروشندگان، دسترسی شما به نسخه های آتی محصول خریداری شده را متوقف و در صورت تکرار این عمل، حساب کاربری شما را مسدود کند.
10- فروشگاه لایه باز psd-eps هیچگونه مسئولیتی در برابر عدم انجام تعهدات خود در هنگام موارد فورس ماژور مانند بلایای طبیعی، جنگ، شورش، آشوب اجتماعی، انفجار، اعتصاب، محدودیتهای دولتی و تحریم را ندارد. با این حال در صورت بروز چنین مواردی نهایت تلاش خود را برای کاهش اثرات این موارد خواهیم کرد. 11- بروز هر یک از موارد فورس ماژور موجب تخطی خریداران از شرایط خدمات نخواهد شد و تحریم یا عدم امکان تبادل ارز از موارد فورس ماژور برای فروشندگان و فروشگاه لایه باز psd-eps خواهد بود.
12- با پرداخت مبلغ فاکتور و یا عضویت در سایت فروشگاه لایه باز psd-eps ، خریدار مواد توافقنامه و ضوابط فروشگاه لایه باز psd-eps را پذیرفته و نیازی به اخذ امضاء از خریدار وجود ندارد.
13- فروشگاه لایه باز psd-eps در قبال حفاظت کامل از اطلاعات شخصی خریدار مسئول بوده و فقط در صورت دریافت حکم قضائی اطلاعات شخص مورد تقاضا را بنا بر ضرورت قانونی در اختیار مقام قضائی قرار خواهد داد.
14- خدمات فروشگاه لایه باز psd-eps به همان شکلی که هستند ارائه می شوند و هیچگونه گارانتی صریح و ضمنی شامل آنها نمی گردد. ضمنا هیچگونه ضمانتی مانند مطابق نیاز خریدار بودن، بی عیب بودن، امنیت و … ارائه نمی شود.

15- همه ضمانتهای کتبی و شفاهی در مورد سرویسهای فروشگاه لایه باز psd-eps که توسط کارکنان یا نمایندگان و یا سایرین ارائه شوند فاقد اعتبار بوده و این فروشگاه هیچگونه خسارتی بابت عملکرد محصولات ارائه شده به هر نحو نمی پردازد.
16- فروشگاه لایه باز psd-eps تحت هیچ شرایطی مسئول حوادث احتمالی (مانند از دست رفتن اطلاعات سایت شما) نخواهد بود.
17- سقف خسارات اثبات شده توسط مرجع رفع اختلاف به خریدار برای هریک از انواع خدمات و محصولات، حداکثر معادل هزینه پرداختی آن محصول توسط خریدار بوده و این فروشگاه هیچگونه مسئولیتی در قبال جبران خساراتی مازاد بر این مبلغ نخواهد داشت

ب) تغییرات توافقنامه:

1- توافقنامه استفاده از خدمات فروشگاه لایه باز psd-eps تابعی است از قوانین جمهوری اسلامی ایران و سایر قوانین مجامع ناظر بر خدمات قابل ارائه این فروشگاه و از آنجا که این قوانین و توافقات در سطح کشور و بین الملل به طور آنلاین و ماهانه امکان تغییر دارند، فروشگاه لایه باز psd-eps حق تغییرات آتی در توافقنامه را بر خود محفوظ می داند و نسخه توافقنامه بروز شده را از طریق لینک به صفحه توافقنامه در وب سایت https://psd-eps.com در دسترس عموم قرار خواهد داد.

بیشتر بدانید!
قوانین مسئولیت

2- ضمنا فروشگاه لایه باز psd-eps مسئولیتی نسبت به اطلاع رسانی نفر به نفر در خصوص تغییرات احتمالی نداشته و خریدار می بایست موارد را عندالزوم با مراجعه به وب سایت فروشگاه لایه باز psd-eps کنترل نماید.

ج) قوانین فروشنده

1- در فروشگاه لایه باز psd-eps محصولاتی تایید می شوند که یا خود شخص سازنده محصول باشد یا اگر محصول غیر ایرانی است نسخه اورجینال آن را خریداری کرده و شخصاً آن را فارسی و بومی نموده باشد.
2- در صورتی که فروشنده‌ فقط محصولات خود را در فروشگاه لایه باز psd-eps عرضه کند به ازای هر فروش محصول 85% مبلغ فروش به وی تعلق می‌گیرد و 15% باقیمانده به عنوان سهم مشارکت به فروشگاه لایه باز psd-eps تعلق می‌گیرد.
3- حداقل مبلغ تسویه حساب با فروشندگان ۱۵۰٫۰۰۰ تومان و مضربی از ۵۰٫۰۰۰ تومان است.
تبصره یک: تنها موجودی حاصل از فروش محصول، قابل برداشت است و فروشندگان نمی توانند با شارژ کیف پول خود، موجودی حساب را افزایش داده و درخواست برداشت وجه ارسال کنند.

4- مبالغ شارژ شده به این منظور به هیچ وجه قابل عودت نیست و فروشندگان عزیز می توانند با اعتبار غیرنقدی خود به خرید از مارکت بپردازند.
تبصره دو: در صورتی که فروشنده قصد داشته باشد همکاری خود را با فروشگاه لایه باز psd-eps خاتمه دهد می باید کلیه قوانین و شرایط مربوط به خاتمه همکاری را رعایت کند و تسویه حساب نهایی با فروشنده تابع قوانین مربوطه خواهد بود.
5- تسویه حساب با فروشندگان هفته ای ۱ مرتبه در روز سه شنبه انجام می شود.
تبصره سه: درخواست های تسویه حساب می باید حداقل ۲ روز پیش از روز تسویه حساب ارسال شده باشند در غیر این صورت تسویه حساب به اولین مرحله تسویه پس از گذشت این زمان موکول خواهد شد.

6- در صورت بروز هرگونه مشکل در انجام پرداخت ها (اعم از وجود مشکلات در واحد مالی یا مشکلات در سایت و ….) فروشگاه لایه باز psd-eps این حق را دارد تا درخواست های برداشت تایید شده را با یک مرحله تاخیر اجرا نماید)
تبصره چهار: چنانچه در هر زمان فروشگاه لایه باز psd-eps نتواند ازروی اطلاعات دریافتی اعم از شماره تلفن ثابت و شماره تلفن همراه با فروشنده تماس بگیرد، مجاز است تایید هویت فروشنده را به وضعیت معلق درآورد.
7- مبلغ درخواستی فروشنده در تسویه حساب ها هیچ گونه سقفی ندارد و مطابق شرایط وضع شده فروشنده می تواند مبالغ بالای ۱۵۰٫۰۰۰ تومان را به صورت مضربی از ۵۰٫۰۰۰ تومان ثبت کند.
تبصره پنج: ثبت دو یا چند درخواست وجه همزمان امکان پذیر نیست و تا پیش از واریز شدن هریک از درخواست های وجه فروشنده، امکان ثبت درخواست وجه مجدد وجود ندارد.
8- فروشنده با پذیرش این توافق نامه به فروشگاه لایه باز psd-eps این اجازه را می دهد مطابق سیاست های بازاریابی، افزایش اعتماد خریداران و در نهایت افزایش فروش محصولات، محصولات فروشندگان را با تخفیف تا سقف ۲۵٪ در جشنواره‌ها و طرح‌های تخفیفی خود عرضه نماید.
تبصره شش: تخفیف ها به صورت کد تخفیف و یا سایر روش‌های تخفیفی روی قیمت اصلی محصول اعمال می گردد و محاسبه سهم این فروشگاه و سهم فروشنده بر مبنای قیمت محصول پس از کسر مبلغ تخفیف انجام خواهد شد.
9- مدت زمان لازم برای تایید محصولات شما به شرطی که کلیه اطلاعات و قوانین مندرج برای درج محصول در فروشگاه لایه باز psd-eps را رعایت کرده باشید، در حدود ۷۲ ساعت کاری است. همچنین در صورت عدم تایید محصول نیز مدیران یا کارشناسان فروشگاه لایه باز psd-eps به صورت تیکت این مورد را به شما اطلاع خواهند داد.
تبصره هفت: در صورت بروز هرگونه مشکل فنی یا سایر مشکلات احتمالی دیگر ممکن است زمان تایید محصولات افزایش یابد که در این صورت فروشنده مختار است درخواست لغو بررسی را در تیکت برای فروشگاه لایه باز psd-eps ارسال کند یا صبر کند تا مراحل بررسی محصول توسط کارشناسان انجام شود.
10- تلاش نمایید در توضیحات محصول کاملا صادق باشید چون نسبت به نوشته های خودتان باید پاسخگو باشید و به خریداران پشتیبانی دهید.
تبصره هشت: چنانچه قابلیتی را در توضیحات درج کرده باشید و این قابلیت در محصول شما وجود نداشته باشد یا توضیحات شما مغایر با امکانات موجود در محصول باشد و خریداران نسبت به این مساله اعتراضی داشته باشند. فروشگاه لایه باز psd-eps حق دارد خرید را مسترد کند و ضمن کسر مبلغ واریز شده به موجودی فروشنده و بازگشت وجه خرید به خریدار، نسبت به کسر سهم مشارکت خود از حساب کاربری فروشنده اقدام کند و فروشنده نیز حق هرگونه اعتراض در این مورد را از خود سلب می نماید.
11- کلیه محصولات ارائه شده حتما باید لایسنس قانونی برای فروش مجدد داشته باشند.
تبصره 9: مسئولیت فروش غیر مجاز محصولات ایرانی، کپی کردن از روی سایر محصولات ایرانی و پاسخگویی در برابر کلیه مجامع قانونی و حقوقی برعهده فروشنده محصول است و
فروشگاه لایه باز psd-eps هیچ مسئولیتی در قبال خطاهای فروشندگان نخواهد داشت.
تبصره 10: در صورتی که فروشنده ای نسبت به کپی محصول خود توسط فروشنده دیگر شکایتی داشته باشد می باید این شکایت را از مراجع قانونی پیگیری نماید و فروشگاه لایه باز psd-eps تنها در صورتی می تواند کپی شدن محصول را تایید کند که به طور واضح و کامل نشان، نام یا هرگونه شناسه هویتی دیگری از نام نویسنده اصلی یا طراح اصلی در محصول کپی شده نیز وجود داشته باشد.

در غیر اینصورت فروشگاه لایه باز psd-eps نمی تواند با مشاهده طرح های مشابه یا زمان انتشار هریک از محصولات در میان شاکی و متشاکی قضاوتی انجام دهد. هرگونه اقدام از سمت فروشگاه لایه باز psd-eps صرفا پس از ارائه حکم توسط مراجع قضایی خواهد بود.
12- کلیه تصاویر و محتوای مورد استفاده در پیش نمایش آنلاین می باید باتوجه به قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران بوده باشد و در صورت عدم رعایت این موارد، مسئولیت هرگونه عواقب احتمالی برعهده فروشنده محصول است. همچنین در صورت مشاهده مغایرت محتوا با قوانین جمهوری اسلامی ایران، پیش نمایش حذف و فروش محصول تا رفع مشکل متوقف می گردد.
13- در صورتیکه فروشنده به درستی محصول خود را پشتیبانی نکند (شامل پاسخگویی به تیکت ها، به روزرسانی محصول، رفع مشکلاتی همچون پیش نمایش انلاین فارسی یا فایل آپلودی و ….) با تقاضای درخواست وجه وی موافقت نمی شود و در صورت تکرار عدم پشتیبانی، وجوه حاصل از فروش محصول از حساب فروشنده کسر می شود.
تبصره 11: سیستم جامع پشتیبانی توسط تیکت در فروشگاه لایه باز psd-eps راه اندازی شده است و پیش از اجرای درخواست های واریز وجه فروشندگان، تیکت های ایشان و کیفیت پاسخ دهی به خریداران مورد ارزیابی قرار می گیرد، چنانچه فروشنده ای تیکت های باز داشته باشد یا تیکت های پاسخ داده شده و بسته شده از پاسخ مناسبی برخوردار نبوده و نتوانسته باشند رضایت خریداران را کسب کنند، درخواست وجه های ایشان در وضعیت معلق باقی خواهد ماند.
14- پاسخگویی به خریداران در سیستم جامع پشتیبانی توسط تیکت الزامی بوده و فروشندگان نمی توانند با استناد به پشتیبانی در سرویس های شخصی خود، تیکت های ارسالی در فروشگاه لایه باز psd-eps را بی پاسخ رها کنند.

15- همچنین فروشندگان حق ندارند پاسخگویی به تیکت های دریافتی را منوط به ثبت مجدد درخواست در سیستم های پشتیبانی مستقل و خارج از فروشگاه لایه باز psd-eps نمایند و هرگونه انتقال خریداران به سایت هایی خارج از این فروشگاه جهت دریافت خدمات پشتیبانی و برزورسانی نیز ممنوع است.
16- هر گونه تبلیغ و یا لینک دادن به سایت های دیگر در بین توضیحات یک محصول و تیکت پشتیبانی موجب حذف آن محصول از فروشگاه لایه باز psd-eps شده.
17- اگر دو محصول غیرایرانی یکسان توسط دو فروشنده مختلف به صورت همزمان ارائه شود، اولویت با فروشنده ای خواهد بود که Purchase Code (کدخرید) داشته باشد و همچنین آخرین نسخه از آن محصول را در اختیار داشته باشد. (تایید هویت فروشنده و تایید اصالت اورجینال بودن محصول به روش های انحصاری فروشگاه لایه باز psd-eps انجام می شود و فروشندگان در صورت بروز شرایط موظف به همکاری با فروشگاه لایه باز psd-eps خواهند بود)
18- تمامی فایل ها و امکانات لازم برای محصول باید در پکیج خریداری شده موجود باشد، و اگر فروشنده‌ برای دریافت فایل ها، کاربران را به صفحه ای دیگر (و شبکه های اجتماعی مانند کانال تلگرام) هدایت کند تخلف محسوب میشود.

بیشتر بدانید!
معرفی حرفه ای ترین فروشگاه خرید و فروش طرح آماده لایه باز گرافیک

د) قوانین و ضوابط مرتبط با خاتمه همکاری فروشنده

1- فروشندگان موظف به پشتیبانی از خریداران هستند و چنانچه در هر زمان تصمیم به قطع همکاری با فروشگاه لایه باز psd-eps را بگیرند یا قصد عدم ارائه هریک از محصولات در این فروشگاه را داشته باشند می باید حداقل به مدت ۶ ماه از آخرین فروش هریک از محصولات، نسبت به ارائه خدمات پشتیبانی از طریق سیستم تیکت پشتیبانی فروشگاه لایه باز psd-eps اقدام نمایند و در حد مطلوب و مطابق با قوانین این فروشگاه (پاسخگویی جهت رفع مشکل در حداکثر ۴۸ ساعت کاری پس از ثبت تیکت خریدار) از خریداران قبلی محصول پشتیبانی کنند.

2- چنانچه این پشتیبانی صورت نگیرد و به شاسیتگی و مطابق با قوانین این فروشگاه نباشد، حق شکایت از فروشنده برای فروشگاه لایه باز psd-eps محفوظ است و این فروشگاه می تواند نسبت به بازپس گیری وجوه پرداختی به فروشنده از طریق مراجع قضایی اقدام کند.
تبصره یک: فروشندگان موظف هستند حداقل به مدت ۶ ماه در صورت انتشار نسخه های بروزرسانی شده از محصول نیز نسخه به روزرسانی شده را در فروشگاه لایه باز psd-eps ارائه کنند و در صورت عدم بروزرسانی محصول، این فروشگاه این حق را دارد تا وجوه پرداختی خریداران را مرجوع کرده و به ازای هر مورد مرجوعی، نسب به کسر سهم مشارکت خود از موجودی فروشنده نیز اقدام نماید.
تبصره دو: از اعلام درخواست قطع همکاری توسط فروشنده، کل موجودی حساب فروشنده برای مدت حداقل ۶ ماه مسدود می شود و پس از آن در صورتی که فروشنده قوانین مربوط به خاتمه همکاری را رعایت کرده باشد کلیه مبالغ موجود در حساب کاربری به حساب ایشان واریز می گردد. 3- در صورتی‌که فروشنده در ارائه هریک از خدمات به خریداران کوتاهی کند یا خلاف قوانین عمل نماید، فروشگاه لایه باز psd-eps حق دارد موجودی حساب فروشنده را تا زمان رفع مشکلات مسدود ساخته و در صورت عدم همکاری مناسب علاوه بر عدم واریز موجودی، نسبت به دریافت خسارت وارده به این فروشگاه و خریداران، از فروشنده غرامت دریافت کند.
تبصره سه: انجام هرگونه کارها و رفتارهای غیر حرفه ای توسط فروشندگان پس از قطع همکاری با این فروشگاه جرم تلقی شده و هرگونه فعالیتی که به نوعی موجب سلب اعتماد کاربران از فروشگاه لایه باز psd-eps شود یا ایجاد هرگونه شایعه پراکنی و … جرم تلقی شده و این فروشگاه می تواند در صورت مشاهده هریک از این موارد (حتی موارد جزئی) از فروشنده و فرد خاطی شکایت کرده و ادعای خسارت نماید.
4- در صورتی که فروشنده جدیدی به هر دلیل اعم از قطع همکاری فروشنده قبلی یا عدم بروزرسانی و پشتیبانی مناسب توسط فروشنده قبلی، جایگزین فروشنده یک محصول شود، فروشگاه لایه باز psd-eps مجاز است با توجه به ضرر و زیانی که از جانب فروشنده قبلی متحمل می شود، در صورت نیاز فروشنده جدید، اطلاعاتی همچون استایل ها یا فایل های سورس لایه باز را در اختیار فروشنده جدید قرار دهد.

5- همچنین فروشنده جدید نیز موظف است از کلیه خریداران فروشنده قبلی پشتیبانی کند و به صورت رایگان محصول خود را در اختیار کلیه خریداران پیشین نیز قرار دهد. تصمیم گیری در ارائه اطلاعات به فروشنده جدید صرفا در اختیار فروشگاه لایه باز psd-eps است و فروشنده جدید یا فروشنده قبلی حق هیچگونه اعتراضی نسبت به سیاست های این فروشگاه را ندارند.
6- فروشگاه لایه باز psd-eps هیچگونه مسئولیتی در برابر عدم انجام تعهدات خود در هنگام موارد فورس ماژور مانند بلایای طبیعی، جنگ، شورش، آشوب اجتماعی، انفجار، اعتصاب، محدودیتهای دولتی و تحریم را ندارد. با این حال در صورت بروز چنین مواردی نهایت تلاش خود را برای کاهش اثرات این موارد خواهیم کرد. بروز هر یک از موارد فورس ماژور موجب تخطی فروشندگان از شرایط فروش نخواهد شد و تحریم یا عدم امکان تبادل ارز از موارد فورس ماژور برای فروشندگان و فروشگاه لایه باز psd-eps خواهد بود.
7- با ارسال درخواست تبدیل عضویت به فروشنده، فروشندگان مواد توافقنامه و ضوابط این فروشگاه را پذیرفته و نیازی به اخذ امضاء از فروشنده وجود ندارد.
8- فروشگاه لایه باز psd-eps در قبال حفاظت کامل از اطلاعات شخصی فروشنده مسئول بوده و فقط در صورت دریافت حکم قضائی اطلاعات شخص مورد تقاضا را بنا بر ضرورت قانونی در اختیار مقام قضائی قرار خواهد داد.
9- خدمات فروشگاه لایه باز psd-eps به همان شکلی که هستند ارائه می شوند و هیچگونه گارانتی صریح و ضمنی شامل آنها نمی گردد.

10- ضمنا هیچگونه ضمانتی مانند به فروش رفتن محصول، تبلیغ محصول در سایر سایت های مرتبط با فروشگاه لایه باز psd-eps و یا معرفی محصول در سایر سایت ها ارائه نمی شود.

11- همه ضمانتهای کتبی و شفاهی در مورد سرویسهای این فروشگاه که توسط کارکنان یا نمایندگان و یا سایرین ارائه شوند فاقد اعتبار بوده و فروشگاه لایه باز psd-eps هیچگونه خسارتی بابت عملکرد محصولات ارائه شده به هر نحو نمی پردازد.

12- فروشگاه لایه باز psd-eps تحت هیچ شرایطی مسئول حوادث احتمالی (مانند از دست رفتن اطلاعات سایت شما) نخواهد بود.
13- سقف خسارات اثبات شده توسط مرجع رفع اختلاف به فروشنده برای هریک از انواع خدمات و محصولات، حداکثر معادل هزینه یک بار خرید محصول مطابق با قیمت مندرج درفروشگاه لایه باز psd-eps بوده و این فروشگاه هیچگونه مسئولیتی در قبال جبران خساراتی مازاد بر این مبلغ نخواهد داشت.
14- در صورت بروز مشکلات غیرقابل شناسایی یا مشکلات فنی، فروشگاه لایه باز psd-eps نهایت تلاش خود را برای رفع مشکل در اسرع وقت و در کوتاه ترین زمان ممکن انجام خواهد داد.

15- در این میان چنانچه بخشی از اطلاعات محصولات یا فروشندگان در اختیار افراد سودجو قرار گیرد، باتوجه به بروز مشکل خارج از اختیارات فروشگاه لایه باز psd-eps، فروشنده حق اعتراض ندارد و این فروشگاه به نمایندگی از فروشندگان نهایت تلاش خود را برای بازپس‌گیری حقوق و خسارت احتمالی وارده به فروشندگان را از جانب افراد سودجو به انجام خواهد رساند. قابل ذکر است در شرایط بروز مشکلات، رفع مشکل و مسدود سازی دسترسی افراد سودجو در اولین اولویت کاری قرار دارد.

تغییرات توافقنامه:

توافقنامه فروش محصول در فروشگاه لایه باز psd-eps تابعی است از قوانین جمهوری اسلامی ایران و سایر قوانین مجامع ناظر بر خدمات قابل ارائه این فروشگاه و از آنجا که این قوانین و توافقات در سطح کشور و بین الملل به طور آنلاین و ماهانه امکان تغییر دارند، فروشگاه لایه باز psd-eps حق تغییرات آتی در توافقنامه را بر خود محفوظ می داند و نسخه توافقنامه بروز شده را از طریق لینک به صفحه توافقنامه در وب سایت فروشگاه لایه باز psd-eps در دسترس عموم قرار خواهد داد.

ضمنا فروشگاه لایه باز psd-eps مسئولیتی نسبت به اطلاع رسانی نفر به نفر در خصوص تغییرات احتمالی نداشته و فروشنده می بایست موارد را عندالزوم با مراجعه به وب سایت این فروشگاه کنترل نماید.
فروشنده ضمن پذیرش تمام مطالب این توافقنامه، موظف است همواره از طریق لینک به صفحه توافقنامه در وب سایت فروشگاه لایه باز psd-eps ، تغییرات احتمالی و الحاقیه های آتی را رصد کرده و در صورت عدم موافقت با هریک از تغییرات توافقنامه (حداکثر تا ۲۴ ساعت) درخواست خود را مبنی بر قطع همکاری برای فروشگاه لایه باز psd-eps ارسال کند و عدم انجام این کار پس از ۲۴ ساعت به منزله قبول کلیه مفاد و تغییرات است.

با تشکر از توجه شما، مطالعه و رعایت بند بند این توافقنامه فروشگاه لایه باز طرح آماده گرافیک psd-eps

بزرگترین مرجع خرید و فروش طرح آماده لایه باز حرفه ای گرافیک
مطالب زیر را حتما بخوانید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پشتیبانی سریع با واتساپ