قوانین و مقررات خریداران فروشگاه لایه باز طرح آماده psd – eps

قوانین و مقررات خریداران فروشگاه لایه باز طرح آماده psd - eps

خریداران محترم قبل از خرید از وب سایت هایی که از سرویس های متنوع فروشگاه لایه باز طرح آماده psd – eps استفاده می کنند لازم است تمام قوانین و مقررات آن سایت را کاملا مطالعه کنند زیرا، هر سایت سیاست امنیت اطلاعات و قوانین خاص خود رادارد ودر صورت سوء استفاده های احتمالی سایت هیچ مسئولیتی را برعهده نمی گیرد.

1- محصولات فروشگاه لایه باز طرح آماده psd – eps و تمامي حقوق آن براي فروشندگان اعم از فروش و تکثير محفوظ است.

2- فروش يا اشتراک گذاري اين محصولات در سایت های مشابه توسط خریداران بصورت جدی ممنوع و جرم مي باشد و فروشگاه لایه باز طرح آماده psd – eps اين حق را براي خود قائل مي باشد تا با خاطي برابر قوانين جرايم رايانه اي اقدام کند.

3- محصولاتی که از فروشگاه لایه باز طرح آماده psd – eps خریداری شده تنها تا 24 ساعت اول امکان تست دارد و در صورت مشکل به پشتیبان یا فروشنده فایل لایه باز اعلام فرمایید تا رفع شود در غیر این صورت پشتیبانی صورت نمی گیرد.

4- تمامی توضیحات فایل ها بصورت کامل نوشته شده است و لطفا قبل از خرید باید حتما به درستی توضیحات را خوانده و با تصمیم قطعی اقدام به خرید نمایید.

5- هیچ گونه برگشت محصولات به فروشگاه و دریافت مبلغ پرداختی توسط کاربر برای فایل های سالم و درست وجود ندارد اگر کاربری محصولی را از فروشگاه خریداری کند در صورتی که مشکل فنی برای فایل وجود نداشته باشد و کاربر از خرید خود ناراضی باشد پول پرداختی بازگشت داده نمی شود. (زیرا فروشندگان فایل متفاوت می باشد)

بیشتر بدانید!
قوانین و مقررات فروشندگان سایت لایه باز طرح آماده psd - eps

6- فایل خریداری شده دارای نصب، راه اندازی و آموزش نحوه اجرا و موارد اضافی نمی شوند ولی اگر در توضیحات قید شود که فایل بعد خرید نصب هم انجام می شود آن فایل توسط پشتیبان نصب و آموزش های مربوطه داده می شود.

7- تمامی فعالیت های کاربران اعم از خرید و ثبت نام در فروشگاه لایه باز طرح آماده psd – eps به نشانی https://psd-eps.com توسط کاربران به معني قبول تمامي قوانين فوق مي باشد .

  • با تشکر از توجه شما

بزرگترین مرجع خرید و فروش طرح آماده لایه باز حرفه ای گرافیک
مطالب زیر را حتما بخوانید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پشتیبانی سریع با واتساپ